Будова розташоване у внутрішньому дворі Грековка на Преображенській вулиці. Сьогодні туди прийшло кілька чоловіків на чолі зі згаданим Барановським. Вони зірвали замок на воротах двору, а потім поміняли замки в майстерні.

Обуреним співробітникам училища загарбник заявив, що будівля житлове, і продемонстрував папір, згідно з якою він є власником квартири площею 109,4 кв. м за адресою Преображенська, 14/16. Підстава – договір купівлі-продажу від 23 лютого 2018 року. Художників документ не переконав. Вони викликали приватну охоронну фірму, поліцію і ЗМІ. Коли прибули репортери, загарбники ретирувалися.

Зараз двері майстерні опечатана печаткою навчального закладу. Правоохоронці склали протокол. На місці присутній співробітник управління майнових відносин облради, але він від коментарів відмовився. Пізніше в прес-службі регіонального зборів заявили, що відбувається рейдерське захоплення будівлі.

Згідно з Єдиним реєстром підприємств та організацій України, Сергій Барановський є керівником ряду фірм – ТОВ «Бентослав», ТОВ «БМ Капітал», ТОВ «Південно-Бузький кар’єр» і компанії «Гарант-Консалтинг». Чи є у нього які-небудь права на будівлю студії, поки невідомо.