В Одесу їде класична музика

0
42
Третій міжнародний музичний фестиваль Odessa Classics стартує в Одесі 7 червня. Про це повідомили організатори заходу.
Цього року лейтмотивом фестивалю стануть концерти скрипкових віртуозів зі світовим ім’ям. Серед них Вадим Рєпін і Даніель Хоуп, які входять в список топ-10 кращих виконавців 21-го століття. На запрошення президента фестивалю, Народного артиста України Олексія Ботвінова Д.Хоуп вперше відвідає Україну, а В.Рєпін повернеться до Одеси через кілька десятиліть.
Події основної програми за участю європейських зірок пройдуть традиційно, на одній з головних сцен фестивалю – в Філармонії.
7 червня фестиваль відкриється спільним виступом Д.Хоупа і О.Ботвинова. У програмі концерту – шедеври Романтизму для скрипки і фортепіано: музика Брамса, Мендельсона, Елгара, а також твори наших сучасників Людовіко Ейнауді, Арво Пярта.
Оpen-аir на Ланжеронівській відбудеться 9 червня.
“Концерт класичної музики з відеоінсталяціями під відкритим небом, на якому виступлять піаніст Олексій Ботвінов, ансамбль”АртеХатта” під керівництвом Мирослави Которович і Камерний оркестр Одеської філармонії (диригент Ігор Шаврук) стане незабутнім видовищем”, – обіцяють організатори фестивалю.