В Одеській області дайвер заплутався в браконьєрських тенетах

0
11
Дайвер потрапив в браконьєрські сітки, занурюючись на дно в районі Лебедівки. Його змогли врятувати відпочиваючі, котрі помітили, що дайвер не рухається. Інцидент стався з еко-активістом Владиславом Балінським.
Історію про те, як він мало не пішов на дно, Владислав Балинський опублікував в блогах УСІ.
За його словами, він заплутався в одній з браконьєрських сіток, встановлених на калкана, одну з найбільших камбал, що не має луски і змінює своє забарвлення з метою маскування.Тенета були встановлені в районі Лебедівки, що знаходиться в Татарбунарському районі неподалік від парку “Тузловські лимани”.
“Браконьєри знахабніли настільки, що ставлять свої тенета просто навпроти пляжу в декількох сотнях метрів від берега. Дякую відпочиваючим, котрі у бінокль помітили, що я дуже довго знаходжуся на одному і тому ж місці, підійшли на гідроциклі і надали мені допомогу. Звичайно, без ножа я більше в воду не зайду, але за всю мою двадцятирічну практику тенета в морі мені траплялися лише кілька разів”, – розповів Владислав Балинський.
Також він додав, що саме в цьому районі узбережжя регулярно і масово гинуть дельфіни. Часто тварини потрапляють в браконьєрські сітки і просто задихаються.