В Одесі в дитбудинку загинув підліток, що забрався у трансформаторну підстанцію

0
12
Увечері 28 жовтня в Київському районі Одеси в трансформаторній підстанції на території дитячого будинку від удару електрострумом загинув 15-річний підліток.
“Трагедія сталася в комунальному закладі «Дитячий будинок «Перлинка», розташованому в Монастирському провулку”, – повідомили в регіональному главку Нацполіціі. До чергової частини надійшло повідомлення про те, що в трансформаторній підстанції, розташованої на території дитбудинку, знаходиться тіло вихованця цієї установи.
Рятувальники відключили  підстанцію для вилучення тіла потерпілого.
Як з’ясувалося, хлопчик загинув від ураження електричним струмом високої напруги – 6 тисяч вольт. Підстанція була відкрита. Він, за попередніми даними, намагався врятувати кошеня, яке туди залізло і жалібно нявчало
Хлопчикові 25 листопада мало виповнитися 16 років.
За фактом загибелі підлітка відкрито кримінальне провадження. Ведеться досудове розслідування всіх обставин НП, в тому числі, з’ясовується, яким чином дитина потрапила на територію підстанції.
Відзначимо, комунальний заклад «Дитячий будинок «Перлинка» розташовується в тому ж мікрорайоні, що і сумнозвісний після трагічної пожежі 16 вересня дитячий спортивно-оздоровчий комплекс “Вікторія”. У ньому, як відомо, живцем згоріли три неповнолітні дівчинки. Однією з основних причин пожежі правоохоронці вважають недотримання правил протипожежної безпеки. У випадку з «Перлинкою», схоже, до трагедії аналогічно призвело недотримання правил техніки безпеки.