Сьогодні, 4 листопада, в будівлі Управління патрульної поліції Одеси відбулася урочиста церемонія прийняття Присяги українському народу.
Так, сьогодні лави патрульної поліції Одеси поповнилися 98 новобранцями, серед них 22 дівчини. Новоспечені патрульні протягом 4 місяців проходили первинну професійну підготовку. Тепер в Одесі несуть службу 885 патрульних поліцейських.
Після прийняття присяги новобранцями, відбулося урочисте вручення грамот за сумлінну службу. 19 співробітникам поліції були присвоєні чергові спеціальні звання. За словами прес-секретаря патрульної поліції Одеси Алли Марченко, з урахуванням потреб взводу тактиків, які мають більш серйозну фізичну підготовку і працюють на масових заходах, і дорожньої поліції, планується прийняти на службу ще близько 600 осіб. Крім того, в поліції зазначили, що з часу першого випуску патрульних поліцейських змінився підхід до навчання. У минулому більше уваги приділяли теорії роботи. Наразі ж для майбутніх правоохоронців проводять багато занять з тактики, на яких вони відпрацьовують реальні сценарії, які можуть статися під час патрулювання.