В Одесі обвалився дах готелю «Юність»

0
53

У будівлі колишньої гостинці «Юність» звалилися перекриття верхнього технічного поверху. Уламки бетону впали вниз, в тому числі на розташований впритул до «Юності» готель «Олімп». Дивом не постраждали і клієнти ресторану «Горець», що знаходиться поруч.

Власники готелю «Юність» на розі Французького бульвару та Академічній вулиці, отримавши від міста в оренду на 25 років півгектара під об’єктом, активно взялися за його реконструкцію. Однак на готелі відсутня інформація про замовника і виконавця робіт. Зараз на територію нікого не пускають.

Готелем «Юність» володіє російська корпорація VS Energy, яка контролює кілька обласних енергогенеруючих українських компаній, в тому числі і Одесаобленерго, а також займається готельним бізнесом в Україні. Компанії належить третина внутрішнього ринку поставок електроенергії в нашій країні.

Співвласником цієї структури, разом з Євгеном Гіннером і Михайлом Воєводіним, виступає екс-депутат Держдуми РФ Олександр Бабаков.

Наразі Бабаков є членом Ради Федерації, заступником голови Комітету Ради Федерації з міжнародних справ і спецпредставником Президента Росії по взаємодії з організаціями співвітчизників за кордоном.

Раніше Бабаков був депутатом Державної думи IV, V і VI скликань, заступником Голови Державної Думи РФ V скликання (2007-2011), складався в партіях «Родіна» і «Справедлива Росія».