Школяри Одеси, щеплені від кору, вийдуть на навчання з понеділка

0
37

Школяри Одеси, у яких є хоча б одне щеплення від кору, мають вийти на навчання з понеділка, 22 січня. Про це повідомляє департамент освіти Одеської міськради.
Рішення прийняли представники міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Згідно з ним, діти, які не мають жодного щеплення від кору, не допускаються до занять до стабілізації епідеміологічної ситуації.

“Усі школи підготували списки дітей, у яких немає жодного щеплення, і які тимчасово не зможуть відвідувати заняття. Всі вони реалізують своє право на отримання освіти, перебуваючи вдома. Навчання буде проводитися дистанційно в інтерактивній формі. Після зняття обмежень вчителі індивідуально відпрацюють пропущені теми з усіма дітьми”, – зазначила директорка міського департаменту освіти і науки Олена Буйневіч.
Чиновники стверджують, що завдяки проведеній протягом 2017 року інформаційно-профілактичній роботі міського департаменту охорони здоров’я, охоплення дитячого населення Одеси щепленнями від кору значно збільшилося.
На цей час у вікових категоріях “1 рік” і “6 років” щеплено понад 95% від населення що підлягає вакцинації, тобто, досягнуті показники, при яких боротьба з кором стає ефективною. В роботу вступає так званий “колективний імунітет”.