Прикордонники затримали двох поліцейських з Придністров’я

0
84

Прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали двох поліцейських невизнаної “Придністровської молдавської республіки”, які намагалися незаконно вивести громадянина України на суміжну територію проти його волі.

Як повідомила прес-служба Головного управління Південного регіонального управління Держприкордонслужби України, інцидент стався неподалік від пункту пропуску “Кучурган-авто”. Прикордонники почули шум і побачили, як двоє невідомих насильно тягнуть третього в напрямку кордону.
“До місця прибула група реагування прикордонників, яка затримала всіх осіб. Надалі двоє громадян повідомили, що вони є співробітниками МВС невизнаної республіки Придністров’я, один з них мав при собі відповідне посвідчення. Чоловік, якого намагалися вивезти на сусідню територію незаконним способом, в обхід пункту пропуску, виявився українцем, жителем Одеси “, – розповіли в прес-службі.

Прикордонники передали в правоохоронні органи матеріали, що містять ознаки злочину, передбаченого ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людей) Кримінального кодексу України. Ведуться оперативно-слідчі дії.