На найвідомішому промтоварному ринку України одеському 7 кілометрі назріває самий справжній бунт. Сьогодні о 13.00 орендари ринку виходять на страйк разом з правозахисниками і закликають представників ЗМІ висвітлити конфлікт. Предприємці повстають проти поборів і неприкритого грабежу, який, за їх словами, вже багато років веде ставленик команди Януковича пан Іванющенко. Як розповідають самі підприємці, орендна плата зростає постійно, при цьому ніяких договорів на руки не видається, також не видаються документи або чеки про прийняття оплати.
Як стверджують продавці 7 кілометра на ринку з’явилася власна армія адміністрації, і цією напівзлочинною організацією керує хтось на прізвисько Майкл.

«Майкл- дуже цікавий персонаж, його улюблена фраза -« Ви хохли-ви раби, заткниться та платіть скільки скажуть», – розповіли Одеському Дайджесту працівники ринку.

За останні 4 роки злочину адміністрації ринку проти простих торговців набули помислових масштабів. Видавлювання орендарів, створення торгових точок «в чистому полі» і примус викуповувати їх за непомірною ціною, Ніде не зафіксовані додаткові збори, що перевишчують в 2-3 рази суму оренди.

Останньою краплею, яка зруйнувала греблю терпіння стала кричуща за нахабством злочинна схема. За словами орендарів, адміністрація ринку поставила на одному з майданчиків замість контейнерів будки на колесах і, призначивши за них орендну плату в 10.000 гривень обв’язала орендарів торгувати там, де завтра або в будь-який час буде стояти будка. А їх адміністрація  рухала на свій розсуд. І ось в один прекрасний ранок виявилося, що всі будки пусти- в них немає товару. Очевидці повідомили, що вночі адміністрація ринку підігнала фури і весь товар орендарів був завантажений і вивезений на склад. Далі ще цікавіше – Для того щоб отримати товар назад, підприємеці повинні були написати заяву, що вони не мають претензій до адміністрації ринку. Втім, товар назад ніхто з них не отримав.
Як розповіли підприємці, дивна парочка Іванющенко і Майкл свого часу, зробили з відомим харківським ринком Барабашово теж саме, що зробили на цей час з 7 кілометром, однак, після повстання працівників ринку, представникам команди Януковича довелося накивати п1ятами звідти. Намагалися вони виконати такий самий фокус і з найбільшим ринком західної України Хмельницьким, але там їх просто відлупцювати  і фокус в стилі «російського віджиму” не пройшов.
Одеські ж педприємці  виборюватимуть за свої права сьогодні.
Одеський Дайджест обіцяє тримати своїх читачів в курсі подій.