Пам’ятник загиблим бійцям АТО з’явився під Одесою

0
26

Урочисте відкриття пам’ятника, присвяченого загиблим учасникам бойових дій в зоні АТО, відбулося в смт Чорноморське (колишній. Чабанці) Одеської області. Про це повідомили в прес-службі Одеської обласної державної адміністрації.

Кам’яний хрест з меморіальними плитами, на яких висічені імена полеглих воїнів 28 окремої механізованої бригади встановили на території військової частини. Співавторами пам’ятника стали скульптори Віктор Тиблевич і Клим Степанов.

“Сьогодні ми відкриваємо пам’ятник бійцям, які загинули в антитерористичній операції. Щоб кожен українець, кожен житель Одеської області пам’ятав тих, хто віддав життя заради нашої незалежності, свободи і єдності. Наша 28 окрема механізована бригада втратила 144 бійця, майже п’ять сотень були поранені. Україна втратила тисячі. Наш обов’язок – допомагати армії, підтримувати бійців і, на жаль, увічнювати славу про героїчні вчинки тих, хто не повернувся з війни. Адже герої не вмирають, поки пам’ять про них живе”, – зазначив глава Одеської ОДА Максим Степанов.

Пам’ятник освятив військовий священик. Потім присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.