Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, в прес-службі аеропорту.

Як відзначили в прес-службі, «Здійснено плановий первод частини відповідного пасажиропотоку в сучасний інфраструктурний об’єкт».

«Фактично мова йде про початок повноцінної експлуатації нового терміналу для обслуговування прильоту всіх пасажирів аеропорту, що сприятиме збільшенню пропускної спроможності повітряних воріт Південної Пальміри в кілька разів», – зазначив директор ТОВ «Міжнародний аеропорт «Одеса» Павло Прусак.

Перших пасажирів новий термінал прийняв 15 квітня, коли почалося обслуговування пасажирів внутрішніх рейсів. З сьогоднішнього дня термінал став повноцінно брати пасажирів як внутрішніх, так і міжнародних рейсів.

«Це знакова подія для жителів регіону, які отримують можливість не тільки комфортно подорожувати, але і гідно приймати своїх гостей – будь-то ділові партнери, туристи, друзі або родичі. Перше враження про місто людина отримує саме в аеропорту, тому ми постаралися зробити все можливе для того, щоб одеситам зробити подарунок до дня міста, а гостям південної столиці хотілося повертатися сюди знову і знову», – підкреслив Павло Прусак.