Одеські прикордонники отримали спеціальне обладнання на 13 мільйонів гривень

0
39
Представники посольства США подарували їм водолазні костюми, тактичний міномет і магнітну систему підводної фіксації.
Церемонія передачі відбулася на Одеському морвокзалі. Серед іншого, підрозділи морської охорони отримали системи підйому з води, бронежилети, навігатори та інше обладнання, загальна вартість якого склала 13 мільйонів гривень. За словами прикордонників, це спорядження значно розширить їхні можливості.
«Серед надзвичайного водолазного – це Декомпрессиметр водолазний, тобто підводний комп’ютер, і костюм сухого типу – він призначений для роботи в забруднених середовищах. Це дуже важливо в умовах роботи, особливо в портах України», – розповів начальник відділу спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони Державної прикордонної служби Андрій Макєєв.
Прикордонникам також вручили грамоти, медалі та почесні нагороди. Заступник голови дипломатичної місії США в Україні Джордж Кент зазначив, що розраховує на подальшу плідну співпрацю.
«Ніколи не було більш ефективної співпраці між нашими країнами, ніж зараз. Ми впевнені, що реформи в службі прикордонників, в галузі морської безпеки, тривають і ми будемо з вами і в майбутньому також», – заявив Джордж Кент.