Така ситуація склалася через повністю зруйновани дороги в районі. Через весняні дощі і снігопади всі шляхи Тарутинського району стали непридатними для руху транспорту. Хліб не завозиться в район ось вже 4 дні.
Про катастрофічну ситуацію і бездіяльность губернатора Одеської області Максима Степанова стало відомо навіть в кабміні.
Сьогодні прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Ради заявив що у нього буде серйозна розмова з Максимом Степановим.
“Я як раз розмовляв з керівником Державної служби з надзвичайних ситуацій, я зараз доручив йому, щоб він розібрався з блокуванням дороги і вжив заходів з розчищення цієї дороги і відкриття можливості доставки … І у мене буде зв’язок з головою Одеської ОДА. Я йому розповім, що таке чотири дні без можливості купити хліб людям.”- заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.
За заявою Володимира Гройсмана в цьому році в Одеській області будуть додатково відремонтовані дороги за рахунок надходжень від митних зборів.