Колишнього лідера одеського «Правого сектора» Сергія Стерненка теж запідозрили в організації заворушень 18 вересня в Міському саду. На разі він знаходиться в Приморському відділку поліції Одеси, куди з’явився добровільно, щоб відповісти на всі питання слідства.

За словами Стерненка, сьогодні вранці його батьки знайшли на вулиці біля свого будинку три аркуши паперу – повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 1 ст. 294 КК України.

«Це, м’яко кажучи, не підозра, а якась розповідь, складена з грубими процесуальними порушеннями. Вона не має нічого спільного з юриспруденцією. Підозра датована 21 числом», – каже громадський діяч.

У зв’язку з цим він прийняв рішення покинути харківський форум «Я – цивільний журналіст» і негайно виїхав до Одеси. На часі активіст розмовляє зі слідчим. Не виключено, що і його, як і Дем’яна Ганула, затримають та відправлять до суду для обрання запобіжного заходу: як і лідер «Вуличного Фронту», Стерненко фігурує в інших кримінальних впровадженнях.