Інспектори Держпраці виписали штрафів на 2 млн грн за незадекларіровану працю

0
41

В Одеській області боряться з незадекларованою працею: проводять інспекційні відвідування підприємств що до виявлення неоформлених трудових відносин та інших порушень трудового законодавства.

Як повідомляє УСІ з посиланням на прес-службу ГУ Держпраці в Одеській області, протягом місяця в Одесі і області інспекторами праці було зафіксовано дев’ять випадків порушень законодавства про працю, за якими складено протоколи про адміністративні правопорушення.
По шести з них вже видано постанови по сплаті штрафів на користь держави загальною сумою 1 млн. 836 тис. грн.

В ГУ Держпраці також повідомили, що у зв’язку з перевірками значно збільшилися корупційні ризики, пов’язані з посиленням відповідальності роботодавців за порушення законодавства про працю.

Для протидії корупції відповідно до ст. 64 Закону України «Про запобігання корупції» був призначений Уповноважений з антикорупційної діяльності, а на офіційному сайті відомства налагоджена система особистого і анонімного інформування про можливі корупційні правопорушення.

Результатом такої роботи і проведених правоохоронцями спецоперацій стали два досудових розслідування прокуратури Одеської області і Військової прокуратури Одеського гарнізону Південного регіону України за ознаками кримінальних злочинів, передбачених ч.3 ст.368 («одержання неправомірної вигоди») КК України стосовно двох інспекторів праці. Наразі проводяться слідчі та інші процесуальні дії.

Підписуйтесь на нас в Facebook та в Telegram, щоб швидше дізнаватися про всі новини.

Залишити коментар

Авторизуйтесь що б залишити коментар: