ВАТ “Керуюча компанія холдингу “Белкоммунмаш” виграла тендер на поставку для потреб Одеси 47 тролейбусів (модель 321) за рахунок кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку. Про це повідомили в посольстві Республіки Білорусь в Україні. Вартість контракту складає 8 млн 37 тис. євро.

Зокрема, Одеса отримає тролейбуси моделі 321. Це машини з низьким рівнем підлоги по всій довжині салону. Також для перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю передбачені: система зниження рівня підлоги тролейбуса з боку входу (“kneeling”), механічний пандус з ручним керуванням, місце для інвалідного візка з системою фіксації і системою зв’язку з водієм, сидіння з підлокітником і збільшеною подушкою.

Крім того, тролейбуси даної моделі мають транзисторний тяговий привід, що дозволяє заощаджувати до 44% споживання електроенергії. А унікальна конструкція кузова з розміщенням силового обладнання на даху в герметичних відсіках гарантує безпеку в порівнянні з моделями, де електрообладнання розташоване під підлогою.