Більш 237 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 54 – до дисциплінарної та матеріальної, 6 осіб звільнено із посад що вони обіймали за порушення фінансової дисципліни виявлені ревізорами за 10 місяців 2017 року.
Про це повідомили в прес-службі Південного офісу Державної аудиторської служби України.
«За січень-жовтень 2017 року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на суму 61 мільйон 300 тисяч гривень. Завдяки заходам, що були прийняти аудиторами, до бюджетів, установ і організацій та підприємств надійшло 25 мільйонів 100 тисяч гривень. Забезпечено відшкодування і поновлення незаконних, нецільових витрат та нестач ресурсів на суму 36 мільйонів 200 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.
Загалом виявлені фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 72 мільйони 500 тисяч гривень.
Правоохоронні органи області почали досудові розслідування за матеріалами 38 ревізій, проведених аудиторами, а також вручили 11 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального злочину.
Зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень застосовані в 51 випадку в установах, що в них виявлені порушення.
У Державну службу фінансового моніторингу України передано відомості про виявлені фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 49 мільйонів 200 тисяч гривень для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.