САП готується оскаржити рішення суду по звільненню Труханова

0
45
Спеціалізована антикорупційна прокуратура оскаржить рішення Солом’янського райсуду Києва, згідно з яким мер Одеси Геннадій Труханов і його заступник Павло Вугельман звільнені на поруки нардепів.
Про це повідомив глава САП Назар Холодницький.
За словами Холодницького, зараз йде підготовка скарг, які будуть подані до Апеляційного суду Києва.
Тим часом в Солом’янському районному суді Києва висловили невдоволення з приводу коментарів НАБУ після прийнятого рішення про звільнення одеського мера. Висловлювання детективів суд назвав неетичними: спікер Бюро Дарина Манжура, зокрема, зазначила, що рішення виглядає дивним, а обраний запобіжний захід «абсолютно непорівнянна і не відповідає тому, про що клопотали детективи НАБУ».
У суді заявили, що жодна сторона не має переваги над іншою стороною, і тим більше не в праві вимагати перед судом прийняття відповідного рішення.
Нагадаємо, Солом’янський суд Києва повністю відхилив клопотання прокурора і відпустив Геннадія Труханова під особисту поруку нардепа Дмитра Голубова.
Прокуратура, відзначимо, вимагала для Одеського міського голови утримання під вартою з правом вийти на свободу під заставу в 50 мільйонів гривень.