На Єврейській, 14, відкрили приймальню регіональної комісії, яка бореться з корупцією в правоохоронних органах

0
22
Туди можна звернути в понеділок, вівторок і четвер.
Сам орган функціонує вже два місяці. За цей час в комісію звернулося чимало громадян – в основному керівники комерційних структур. Найчастіше підприємці скаржаться на тиск з боку правоохоронних органів.
«У нас вже є звернення громадян. За цими зверненнями ми вже маємо заяви, з якими ми звернулися на перевірку до правоохоронних органів по боротьбі з корупцією. Вони вже перевіряють ці заяви і там є навіть перспектива порушення кримінальних справ стосовно працівників поліції», – заявив секретар регіональної комісії по боротьбі з корупцією при МВС України в Одеській області Михайло Ткаченко.
У складі комісії – керівники міграційної та прикордонної служб, пожежники і Нацполіція, громадські активісти, а також депутати міської та обласної рад. Наразі приймальню комісії хочуть відкрити ще і в Березівському районі області.
Нагадаємо, регіональна комісія з протидії корупції – це пілотний проект Міністерства внутрішніх справ. Головна мета – викорінити корупцію з усіх структур, які підпорядковуються МВС.