Мер Одеси зганьбився і все звалює на власну матір

0
37
У мережу потрапило відео розмови мера Одеси Геннадія Труханова з представниками ГО “Люстраційний комісія Одеської області”. Мер на цьому відео постає у вельми непривабливому світлі.
Зустріч з “Люстраційний комісією” пройшла в Прокуратурі Одеської області.
Геннадій Труханов, заперечуючи наявність у нього російського паспорта, назвав дані з офіційного реєстру Федеральної податкової служби Росії “фейком і заляпухой”, коментувати яку він не збирається.
Оскільки мер робив спроби говорити українською мовою, його заступникАндрій Котляр весь час намагався підказати наступне слово і не дати своєму начальникові надовго “зависнути”.
За словами мера він не одружений – розлучився ще в 1997 році. Те, що в його біографії, опублікованій перед виборами, фігурувала дружина, за словами Труханова помилка. Розведений мер живе з мамою. Пенсія у мами мера – 16 000 гривень на рік.
На питання, звідки у мами мера при пенсії 16 000 гривен в рік взялися квартири, будинки та земельні ділянки, зазначені в офіційній декларації, мер відповідати відмовився. Майно мами він не готовий обговорювати – мама все життя працювала і накопичювала.
Мер категорично відмовився пояснювати, як його мама-пенсіонерка примудрялася купувати будинки, квартири, дачі, отримувати готівку і дорогий годинник, будучи вже пенсіонеркою, в період з 2003 по 2007 рік.
1 570 000 гривень готівки у мами Труханів прокоментував фразою “Значить є!”.
За словами мера, йому не приємно говорити з незнайомими людьми про мораль і маму.
Про ділянки, власноруч внесені до декларації, мер, за його словами вперше чує. Щоб з’ясувати у мами, звідки у неї взялися, наприклад, 26 гектарів землі, Труханову потрібно, як він припустив, не менше 2 тижнів. А щоб з’ясувати, чи є у нього самого будинок і квартира, меру потрібно “взяти всі питання і підготуватися до відповідей”.
Нагадаємо, раніше ЗМІ розповідали про те, як Труханов за 2 тижні “роздав бідним” майже мільйон гривень.