Зобов’язання створити єдиний диспетчерський центр швидкої допомоги в Одеській області голова ОДА Максим Степанов оприлюднив ще в червні 2017 року.
Тоді на зустрічі з журналістами Степанов заявив наступне:
«Я хочу підкреслити, що Єдиний диспетчерський центр швидкої допомоги в цьому році почне свою роботу. Ми його створимо. Нам це дуже необхідно, тому що перш за все ми отримаємо серйозну економію коштів. Я маю намір ці кошти направити на оновлення відповідного парку швидкої медичної допомоги»
Однак, слова залишилися тільки словами. До кінця 2017 року центр так і не був відкритий. Наступного разу чинний голова ОДА заговорив про нього в ефірі одного з одеських телеканалів 2 березня 2018 року і знову дав обіцянку на рік. Цього разу Максим Степанов заявив, що єдиний диспетчерський центр швидкої допомоги буде відкритий до кінця 2018 року.
На поточний момент, після того, як кожен автомобіль швидкої допомоги був обладнаний GPS-трекерами, економія тільки на паливі склала більше 15%. Завдяки цьому вдалося купити п’ять нових автомобілів для сільських медиків. Але щоб повністю оновити автопарк швидкої допомоги в області, потрібно купити ще 90 машин. Про те, щоб вся система базувалася в одному місці і єдиний диспетчерський центр був нарешті створений мови поки не йде. Цей проект голови Одеської області Максима Степанова ризикує бути проваленим в 2018 році так само, як до цього він провалився в 2017.