Про це глава Одеського регіону розповів при ознайомленні з роботою пересувного вагового комплексу на території Візірскої сільської ради під час робочої поїздки до Лиманського району.

В ході цих відвідин працівники «Укртрансбезпекі» відзначили, що близько 20% вантажівок їдуть з порушенням вагових норм, що призводить до знищення доріг. А ті штрафи, які необхідно платити за перевантаження, не лякають перевізників.

«Я буду звертатися до народних депутатів, штрафи за перевантаження повинні бути підвищені мінімум в п’ять разів. Я вважаю, що тільки так ми зможемо навести лад. Якщо ми хочемо їздити нормальними дорогами, повинні щось для цього робити. Я їжджу по трасі, і тільки у нас в області машини ставлять на вагові комплекси, в жодній іншій цим не займаються. Необхідно підвищити штрафи, перевантажені машини відправляти на штрафні майданчики. Поки не заплатять за порушення і не скинуть зайву вагу, подальший рух має бути заборонено», – зазначив Максим Степанов.

До кінця року Одеська область планує отримати 14 пересувних вагових комплексів. Частину з яких надасть Міністерство інфраструктури, інші будуть придбані за кошти обласного бюджету.