Радник голови Одеської ОДА Максима Степанова з питань захисту прав дітей (на громадських засадах), відомий громадський працівник Артем Поланський, повідомив в соціальних мережах про конфлікт інтересів з ознаками корупції Начальника Служби у справах дітей Алли Кирияк.
Як повідомляв Поланський, посилаючись на дані Міністерства юстиції, Кіріяк, займаючи посаду начальника ССД, є одночасно і засновником БФ «Вiтріла дитинства».
«Ми перевірили за класифікатором. За КВЕД діяльність фонду передбачає «сприяння усиновлення», – пише Поланський, – Положення про Службу у справах дітей Одеської ОДА, начальником якої вона є, також передбачає «сприяння усиновлення». Цікава картина вимальовується. Благодійний фонд увійшов на посаду начальника обласної Служби у справах дітей (а ми знаємо як це сталося, і обов’язково нагадаємо), має доступ до анкет дітей, до інформації з усиновлення. Чудово! Закон України про Запобігання корупціі забороняє подібне, так як тут є очевидний конфлікт інтересів. Але що таке закон … ».
Це – лише одна з низки скарг на начальника Служби у справах дітей ОДА Алли Кирияк. Громадські діячи сигналізують про те, що до питань усиновлення «допущені» лише фонд самої Кирияк і кілька співпрацюють з нею організацій, іншим – створюються штучні перепони.
У грудні зі скаргою на порушення в роботі начальника ССД зверталися і співробітники ССД Одеської ОДА. Поланський нагадав, що «в ЄРДР вже внесена одна справа з вимагання по начальнику обласної ССД. Кваліфікацію привласнили ч.1 ст.190 ККУ. Заволодіння чужим майном або придбання права на майно шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство)».

Чому губернатор Степанов вперто не помічає ні порушень з боку начальника одного з підрозділів Одеської ОДА, ні сигналів свого радника і інших громадських діячів про ненормальний стан справ в цій службі – питання без відповіді.

13 КОМЕНТАРІ

  1. А чому тут дивуватися? Мене таке не дивує зовсім. В нас кожен чинуша і мали і великий краде. От я прочитав статтю, автор щось там на Степанова гонить. Ви смішні люди, подивиться навколи та жахнітеся!
    Хабарництво та відкати в країні досі квітнуть а в Одесі та області ще й махровим цвітом.

  2. Ну можна знов волати про коррупцію, але це неможна довести чи зв’язати з Максимом Степановим. Якщо, навіть він віддав особистий наказ це зробити та відмити грощі, то тут це неможна довести. Припустимо візьмуть ту жінку, таскатимуть по допитах, але вона нікого не здасть, бо в таких випадках рота не відкривають- за дітей страшно. От і вийде , що зроблять ту бабу стрілочниецю.

  3. Вот чего автор статьи добивается? Вы серьёзно хотите посадить эту несчастную женщину, которая только желала ребёнку добра? Зачем это делать, зачем сюда привязывать Степанова? Он губернатор, у него куча работы, кроме как следить за всеми фондами. До чего же у нас люди озлобленные. Везде видится корупция.

  4. Василий Бабкин, это такие рагули как вы довели страну до ручки. Зачем это ворошить, зачем дёргать Степанова, он тут при чём? Зачем эту женщину теребить. Ну где здесь коррупция, ну где, я вас спрашиваю. помогли ребёнку сироте. Даже если допустить, что на этом заработал кто-то пару копеек, то это мелочи. Главное, что у сироты дом появился. а если кто-то положил себе немножко денег на чай или на бензин в карман, то пусть. От этого никто не пострадал. Коррупция им везде мерещится! За собой следите, черноротые!

  5. Люди, тут не ссориться нужно. Вот высказывания были против автра статьи тут , а кто задумался, где он взял эту информацию про этот фонд, про Кирияк и доступ её к анкетам детей? Надо задуматься, как он раздобыл информацию или может кто-то слил? Может Степанов сам через такую подставу пытается от этой Аллы Кирияк избавиться?

  6. Думка про те, що Степанов хоче позбутися Кіріяк дуже цікава, але так тупо він би не підставив себе. к почнуть копати, то можуть накопати і на нього багато карних справ. Просто Кіріяк підасть у відставку, скоріш за все. Коротше, все зробить, аби тільки той її фонд не чіпали, бо там теж є багато цікавого це сто відсотків.))

  7. Какие же у нас подлые люди! Тьфу на вас. Эта женщина Алла Кирияк почти святая, она занимается святым делом. Через Фонд Кирияк усыновляют детей. Если она положила в карман себе деньги , то ее жизнь накажет, но не ваше дело её судить. Вы гадаете провернула ли Кирияк аферу и был ли замешан в Этом губернатор Максим Степанов. Смешные вы люди! Лучше посмотрите на себя, сосчитайте свои грехи, вот вам кто-то в карман лезет так как вы лезете в Карманы Степанова и Кирияк? Если они Степанов и Кирияк и украли что-то то это пыль по сравнению с тем что разворовывается в нашем государстве.