Активісти неназваною громадської організації провели сьогодні акцію під стінами Малиновської райадміністрації зробивши чергову спробу зустрітися з депутатом міськради від Української Морської Партії Володимиром Олександровичем Корнієнко. Вони прийшли в карнавальних масках і з плакатами, де було написано “вимикай мультики”, “номінант премії депутат-туніядец”, “вистачить відсиджуватися на грубці”, “знайди роботу”.
Активісти зіткнулися з проблемою входу в будівлю районної адміністрації, так як охоронець перегородив шлях і навідріз відмовився пропустити активістів в депутатську приймальню, але як тоді зустрітися з самим Корнієнко? Нагадаємо, що будівля Малиновської райадміністрації не є режимним об’єктом і вхід в нього вільний. Активісти не розійшлися і попрямували до приймальні Сергія Васильовича Ківалова, де передали “Грамоту Володимиру Олександровичу Корнієнко за депутатське лентяйстве і казкове марнослів’я”. Таким чином активісти у вільний час від роботи та навчання моніторять роботу депутатів Одеської міської ради, виявляючи подібних ледаря, присоромити і натякаючи на те що необхідно або шукати іншу роботу, або тримати обіцянки, дані виборцям, робити корисну роботу як за своїм виборчим округом, так і в Одесі в цілому, а не прикриватися соціальними проектами, адже це тепер робота будь-якого депутата міськради.
“Робити добрі речі потрібно від чистого серця, а не в якості особистого піару, а більш ніякої корисної діяльності Корнієнко не виробляє. Дуже шкода”, – заявив один з активістів журналістам місцевого телеканалу, який приїхав на місце проведення акції-перфомансу.
Поспілкувавшись з роззявами і перехожими, активісти заручилися підтримкою жителів Черемушек, обурених бездіяльністю Володимира Корнієнка.
Нагадаємо, раніше 24 травня 2017р. активісти нагородили цього ж депутата Орденом Першого ступеня Енгрібёрдс за розвиток суперсили ледаря не заставши депутата на його робочому місці і тоді.