Зловмисники крадуть породистих собак і вимагають за них викуп

0
88
В Одесі зловмисники крадуть породистих собак, яких господарі вигулюють без повідка, а потім вимагають за них викуп через соціальні мережі.
Шахраї викрадають собак, тримають пару днів паузу, переглядають повідомлення в соцмережах, а потім виставляють пост з фотографіями, що знайшли собаку і повернуть за винагороду.
«Ми гуляємо з нашим псом без повідка і сьогодні його ввечері вкрали підлітки, які катають на конях дітей біля фонтану на Кримському бульварі. Вкрали нашого друга і улюбленця хаскі. Не буду розповідати, як ми вийшли на господаря коней в Олександрівці (довга історія), але він телефон цієї мамзелі дав, яка відвезла нашого друга до Лузанівці. Ми їй подзвонили, і вона зажадала 1000 грн за собаку», – розповіла одна з жертв шахраїв.
При цьому жінка застерегла одеситів від прогулянок з улюбленцями на Кримському бульварі.
«Шановні собачники, уважно дивіться на дівчинку на коні біля фонтану на селищі Котовського, Кримський бульвар. Вона блондинка з довгим волоссям, невисокого зросту і з сережкою в носі, її хлопець з волоссям довгим, худорлявий. Коли їх бачите, то пам’ятайте, що вони крадуть собак», – йдеться в повідомленні.