Зелений театр може закритися через дорогу оренду

0
36
Нинішній сезон “Зеленого театру” може стати останнім, так як власник майданчика хоче багаторазово підняти орендну плату.Наші джерела стверджують, що на компанію-власника тисне мерія.
Про можливе закриття “Зеленого театру” заявив його засновник Єгор Гребенников.
15 жовтня закінчується договір оренди з власником “Зеленого театру”. Наразі ведуться переговори про його продовження, але йдеться про багаторазове збільшення орендної плати.
“Ми вважаємо, що в “Зеленому театрі” не слід збільшувати існуючу кількість комерційних подій і торгових точок. Ми не готові знижувати планку культурного рівня заходів і міняти формат. Це означає, що ми і компанія-власник театру не зможемо домовитися. Тому, про всяк випадок, пропонуємо відноситься до минулого сезону, як до останнього”, – звернулися засновники “Зеленого театру” до городян.
Є джерела, що стверджують, ніби на власника “Зеленого театру” тиснуть чиновники з одеської мерії. Вони хочуть створити там “стандартну” розважальну зону з десятками МАФів. Крім того, в грудні минулого року забудовник цієї території “Ханбер-трейд” намагався ініціювати будівництво 15-поверхової висотки на місці “Зеленого театру”.
Відзначимо, в 2001 році Одеська міськрада доручив ТОВ “Світ атракціонів” звести на місці старої будівлі “Зеленого театру” дитячий розважальний комплекс. Через деякий час плани підкоригували, і в документах вже значився готельно-концертний комплекс “Зелений театр”. У 2005 році “Світ атракціонів” разом з правами на “Зелений театр” придбав Олег Радковський (зараз заступник голови Одеської обласної ради), а через деякий час до засновниками приєдналася фірма “Ханнер”.
Нагадаємо, “Зелений театр” був заснований в 1936 році і остаточно зруйнований до 2014. У 2015 році майданчик відновила команда “Імпакт Хаб Одеса” і волонтери. За три сезони “Зелений театр” відвідали півмільйона гостей. На літньому майданчику пройшло близько 700 заходів, половина з них – безкоштовно.