Юним одеситам роздають наркотики під виглядом солодощів

0
32
Зловмисники, які розповсюджують наркотики, знають, як увійти в довіру до дітей. Зараз на території нашої держави має місце новий спосіб торгівлі наркотиками серед підлітків – поширення цукерок під назвою «Суниця», до складу яких входять наркотичні речовини. Встановлено, що злочинці роздають дітям такі «льодяники» спочатку безкоштовно, але надалі у дітей виникає залежність і вони також стають наркоторговцями. Підлітки з легкістю можуть отримати наркотичну речовину навіть поблизу навчального закладу. На парканах іноді можна побачити зашифровані адреси, де можна отримати «смертельну цукерку». Наркоторговці також для реалізації свого товару використовують соціальні мережі, комп’ютерні ігри тощо.
Як свідчить статистика Національної поліції, наркотична лихоманка поширюється серед дітей катастрофічними темпами. Сучасних підлітків, які виросли в епоху нових технологій, важче здивувати, затягнути в наркотичну пастку звичайними методами, тому зловмисники намагаються зіграти на психології підлітка, який хоче пригод та ігор, і це, як бачимо, їм вдається.
Слід зазначити, якщо батьки підозрюють, що їх дитина вживає наркотичні речовини, треба звернути увагу на наступні ознаки:
погіршення зовнішнього вигляду дитини;
відсутність апетиту;
зміни в поведінці (дитина стає агресивною, не хоче спілкуватися);
з’являється кашель без симптомів застуди;
блиск очей;
очі часто червоні, зіниці розширені;
ви помітили, що стан дитини, схожий на сп’яніння.
Отже, якщо підозра підтвердилося, необхідно допомогти дитині позбутися від цієї залежності:
треба знайти відповідний час для розмови з дитиною і пояснити, які наслідки вживання наркотиків;
піти з дитиною до лікаря за порадою;
допомогти дитині впоратися з цією проблемою шляхом підтримки та взаєморозуміння.
Шановні батьки! Будьте уважні до своїх дітей, проводите з ними більше часу разом, спілкуйтеся, будьте відверті один з одним, намагайтеся бути другом для своєї дитини!