Єврейську лікарню в Одесі продовжують реконструювати

0
36

В Одесі продовжують «приводити в порядок» комплекс будівель міської клінічної лікарні №1 (Єврейської лікарні), який, до того ж, є пам’яткою містобудування і архітектури місцевого значення.

Масштабний ремонт і реконструкція стартували в 2019 році на замовлення управління капітального будівництва Одеської міськради за рахунок фінансування з бюджету міста, інформують на сайті міста.

За час проведення робіт вже проведено демонтаж старих підлог, залита нова стяжка підлоги, виконано монтаж нових внутрішніх систем каналізації. На даному етапі проводиться прокладка внутрішніх електромереж, готується каркас до монтажу настінних медичних панелей. Все це стосується головного корпусу. Після завершення планують в цьому ж будинку обладнати сучасне відділення реанімації з новою медичною апаратурою та меблями. До слова, в минулому році в МКЛ №1 закупили медобладнання для надання екстреної медичної допомоги, його вартість – понад 6 млн гривень. Відзначається, створення у відремонтованій будівлі комплексу в складі приймального відділення та реанімаційного блоку дозволить пацієнтам отримувати ургентну допомогу в межах однієї будівлі, що підвищить оперативність роботи медиків.

Крім цього корпусу, за рахунок коштів міського бюджету мають намір модернізувати та інші приміщення лікарні. Для таких цілей розробляється відповідна проектно-кошторисна документація.