Хто з Одеських “слуг народу” має нагородну зброю?

0
8
pressa.od.ua

На тлі вчорашнього трагічного випадку в Києві, коли від пострілу з нагородного пістолета загинув народний депутат Дмитро Тимчук. З’явилося багато питань з приводу зброї, яке вручали впливовим особам.

Наприклад, з матеріалів ЗМІ стало відомо:

«Всього протягом 2014-2015 років міністр (МВС – прим. Ред.) Нагородив зброєю 400 осіб.

Серед нагороджених – дев’ять пов’язані з Одеською областю. Так згідно з даними, опублікованими виданням, 11 березня 2015 року міністр нагородив пістолетом «Glock 17» народного депутата України Євгена Дейдея ( «Народний фронт»), що представляє в парламенті інтереси Одеського регіону, а 4 червня того ж року пістолетом «Sig Sauer Р226 ЕЕ Е2» нагородили народно депутата тієї ж партії Павла Унгуряна. Ще один представник «Народного фронту» Сергій Фаермарк отримав «Glock 19» 29 липня 2014 року.

Заступник мера Одеси Андрій Котляр отримав «Colt mk IV gold» 25 червня 2015 року. А ось новий губернатор Одеської області Максим Степанов, тоді ще директор ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» отримав «Glock 19».

У 2014 році нагородні пістолети отримали тоді ще нардеп Олександр Дубовой – «Glock 17» і Олександр Малін тоді голова Державного агентства автомобільних доріг України і екс-заступник губернатора Одеської області, який отримав «Форт-17».

Що характерно – опозиційні депутати зброю не отримували. При цьому рідко хто з нагороджених отримав вітчизняний «Форт», який виготовляється у Вінниці. В основному це найбільш популярні моделі «Глока» ( «Glock 17» і «Glock 19» під патрон 9*19), дорога спортивна версія класичного «Кольта» 1911 – «Colt» mk IV gold» під вічно популярний 45-й калібр і поряд з «Глоком», вельми популярний пістолет у цінителів і спецназу «Sig Sauer Р226». Та й чеська «CZ-75 SFP 01 Shadow» користується популярністю у любителів спортивної стрільби. Все вручене нагородну іноземну зброю є надійним і недешевим, особливо за українськими мірками.

Потрібно сказати, що у нагороджуваних був хороший смак і солідні фінансові можливості.

Залишається сподіватися, що всі чиновники і депутати які отримали таку солідну зброю будуть дотримуватися правил безпеки з вогнепальною зброєю.
А краще – повернуть його державі.


Бо навіщо «слугам народу» зброя?