Воєнкома з Одеської області підозрюють у привласненні зарплат співробітників

0
16
Військового комісара Арцизького районного військового комісаріату Костянтина Морозова підозрюють у привласненні чужого майна та зловживанні службовим становищем.
Про це  повідомили джерела в правоохоронних органах.
За фактом розтрати Арцизький відділом поліції ГУНП в Одеській області розпочато кримінальне провадження за ч.2 ст. 191 КК України.
В ході досудового розслідування було встановлено, що Арцизький військовий комісар Морозов привласнив зарплату своїх співробітників,що була їм нарахована, в той час як вони на роботу не виходили і не виконували свої трудові обов’язки. У штаті було 16 осіб так званих «мертвих душ».
Нагадаємо, в середині серпня на прийом до воєнкома Морозова, попередньо записавшись, приїхали представники громадської організації «Антикорупційний контроль України». Воєнком спочатку зачинився в своєму кабінеті, а потім, розбивши вікно приміщення, втік від візитерів.
Після даного випадку обласним військкоматом не було зроблено ніяких заходів щодо усунення Морозова від служби.
Зазначимо, багато жителів Арциза і керівники організацій міста останнім часом є свідками неадекватної поведінки військового комісара.
“Постійні погрози і дивні дії наштовхують на роздуми про адекватність людини, що дала військову присягу”, – каже наш співрозмовник з мерії Арциза. – Днями Морозов неаргументовано погрожував співробітникам міської ради, заявивши, що «прийдуть амбали, які знайдуть наркоту і виведуть міського голову в кайданках». Також погрожував, що посадить на 3 роки або відправить в зону АТО фахівця міської ради”.
Слід також додати, що в Арцизькому військкоматі може визріти проблема із кадрами в зв’язку з тим, що багато працівників збираються звільнятися через подібну поведінку комісара. А це, в свою чергу, загрожує зривом призовної кампанії.