Власники СТО за борги посадили на ланцюг свого слюсаря

0
5
Фігуранти справи утримували потерпілого в підсобному приміщенні гаражного кооперативу, прикутим ланцюгом за шию до стіни.
На спецлінію «102» звернулася одеситка з повідомленням про викрадення і утримання в заручниках її цивільного чоловіка. Зі слів заявниці, чоловіка мали утримувати в неволі, поки він на розрахується з боргом, передає прес-служба поліції Одеської області.
Для перевірки зазначеної інформації був направлений екіпаж патрульної поліції. На місці поліцейські переконалися в правдивості її слів і викликали  слідчо-оперативну групу Овідіопольського відділу поліції.
У підсобному приміщенні гаражного кооперативу поліцейські виявили прикутого ланцюгом за шию до стіни 31-річного одесита. Для звільнення чоловіка з ланцюгового полону були викликані працівники ГСЧС і карета швидкої допомоги.
В ході першочергових оперативно-слідчих дій було встановлено, що мотивом цього злочину стало невиконання з боку потерпілого своїх боргових зобов’язань перед двома зловмисниками. Намагаючись налякати чоловіка і прискорити виплату боргу в розмірі 550 доларів, зловмисники відвезли його в орендоване ними приміщення СТО, де посадили на ланцюг.
Вжитими заходами працівники Овідіопольського відділу поліції встановили особи зловмисників та в порядку ст. 208 КПК України затримали їх.
Свій вчинок чоловіки пояснюють тим, що потерпілий, тривалий час працюючи слюсарем СТО, брав для ремонту автомобілі, брав за це з їх власників у вигляді передоплати гроші, привласнював їх, проте свої зобов’язання по ремонту не виконував.
Крім цього, за словами затриманих, потерпілий самовільно взяв один з автомобілів, який знаходився на ремонті СТО, виїхав на ньому і потрапив в ДТП. В результаті його дій між власником СТО та власниками розбитого автомобіля утворилися великі боргові зобов’язання.
За даним фактом слідчим відділом Овідіопольського відділу поліції було розпочато кримінальне провадження, передбачене ч. 2 ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).