Ремонт Потьомкінських сходів обійшовся міському бюджету в цілому в 28 мільйонів гривень. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив депутат Одеської міської ради Олексій Єреміца.
За його словами, про це стало відомо з підсумкового звіту про виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеси на 2016 рік».
«Підсумковий звіт про виконання «Програми соціально-економічного та культурного розвитку Одеси на 2016 рік» показав, що 15 млн грн на ремонт Потьомкінських сходів – це не всі гроші, що були перераховані з міського бюджету компанії «Екобуд». Виявляється, управління капітального будівництва «сховало» від громадськості ще 13 млн. 138,87 тис. грн на «Проектування і виконання робіт по будівництву переходу між Місячним і Стамбульських парками в Одесі». Вся справа в тому, що Потьомкінські сходи додали до міськї цільової програми ЮНЕСКО і 15 млн. на ремонт сходів довелося відобразити там. Таким чином на ремонт Потьомкінських витрачено понад 28 млн грн», – стверджує депутат.
Нагадаємо, компанія «СК Екобуд», що виконує роботи на об’єкті, в березні вимагала виплатити їй ще 8,2 мільйона гривень. Начальник управління з питань охорони об’єктів культурної спадщини Андрій Шелюгін тоді пояснив, що мерія повинна розрахуватися з підрядником за додаткові роботи по зміцненню сходів, які було виконано в минулому році.
Відзначимо, що спочатку, в проекті ремонту сходів була закладена сума 14,9 мільйонів гривень. Пізніше на засіданні профільної комісії було погоджено виділення підряднику «СК Екобуд» ще 1,2 мільйонів.