В Одеській області збудують житло для 500 вимушених переселенців

0
35

У селі Степове Роздільнянського району з’явиться центр соціального житла для понад 500 вимушених переселенців.

Для цього приведуть в порядок три гуртожитки. У кожному з трьох корпусів може жити до 200 чоловік. Це типові гуртожитки, які хочуть перетворити в невеликі квартири – площею близько 40 квадратних метрів кожна. Обіцяють і соціальний транспорт для тих, хто захоче працювати в Одесі. У селі є школа, ремонтують дитячий садок.

У безпосередній близькості від села є великий завод з виробництва соків і консервів і кілька інших великих підприємств, на яких є нестача кваліфікованих кадрів.
Майбутній центр соціального житла вчора відвідав віце-прем’єр Павло Розенко.

Чиновник зазначив, що Одеська область нарешті вийшла з числа аутсайдерів в соціальній сфері. За його словами, сталося це після зміни губернатора.

«Я думаю, у нового керівництва області амбіції і завзяття серйозні в цьому відношенні», – зазначив віце-прем’єр.

Начасі закінчують передачу прав власності на три гуртожитки від міносвіти облраді. Коли цей етап завершиться, складуть кошторис.

Як зазначив, заступник губернатора Сергій Колебошин, завдання полягає в тому, щоб в цьому році тут вже почалися будівельні роботи, а в 2018 році була здана перша секція.

Весь проект обійдеться приблизно в 30 мільйонів гривень. Джерел фінансування буде кілька. У тому числі обласний бюджет і міжнародні організації.