Суд позбавив волі чоловіка, який згвалтував малолітню дочку своєї колишньої співмешканки. Про це повідомили в прес-службі Болградського райсуду Одеської області.

За даними слідства, в серпні 2017 го 40-річний чоловік прийшов в будинок колишньої співмешканки в селі Десантне Кілійського району, коли 11-річна потерпіла перебувала вдома одна. Гість ліг спати, але за півгодини дитина його розбудила і попросила допомогти розпалити плиту на кухні. Чоловік прокинувся, через якийсь час накинув дівчинці на шию ремінь і почав душити. Погрожуючи, він змусив її мовчати і затягнув на горище, де зв’язав їй руки і ноги, а також заклеїв скотчем рот. Потім чоловік згвалтував дівчинку.

Правоохоронці затримали нападника, після чого суд помістив його під варту.

29 січня в Болградському районному суді Одеської області відбулося розгляду справи. За клопотанням підозрюваного і його адвоката засідання проходило в закритому режимі. Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочину за ч. 4 ст. 152 КК України (зґвалтування малолітньої) та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 15 років.