В Одеській області правоохоронці вилучили близько 7,5 тонн наркотичної речовини і прекурсорів.
Як повідомили в прес-службі поліції Одеської області, правоохоронці викрили злочинну діяльність протиправного угрупування, яке виготовляло та збувала великі партії наркотичних речовин рослинного походження. До складу злочинної групи входили жителі Одеси, а також Подільського району Одеської області.
В результаті проведених обшуків було виявлено та вилучено значну кількість доказів злочинної діяльності – засоби зв’язку, транспортні засоби, зброю, понад півмільйона гривень готівкою та близько 7,5 тонн наркотичної речовини і прекурсорів (макової соломи, насіння маку, канабіс, розчинники і т.д .).
За попередніми підрахунками з вилученого наркотичного речовини можна було виготовити близько 202 тисяч доз ацетильную опію. На чорному ринку вартість такої партії становить близько 23 мільйонів гривень. Також в мільйон гривень оцінено вилучені автомобілі.
Трьох основних фігурантів кримінального провадження затримано в порядку ст. 208 КПК України до обрання запобіжного заходу і оголошено їм підозри по ч. 3 ст. 307 КК.
В даний час тривають заходи щодо документування злочинної діяльності.