Службовці Одеської облдержадміністрації пожертвують свою одноденну зарплату на відпочинок і оздоровлення дітей із зони АТО. У серпні в Одесі відпочинуть 70 дітей.

Про це повідомив голова Одеської ОДА Максим Степанов.

Підходять до кінця літні канікули. За цей час в Одеській області за кошти обласного та місцевих бюджетів оздоровили 80 тисяч дітей. Малечі був забезпечений відпочинок в шкільних таборах і санаторно-курортних установах. З них понад 5 тисяч – діти соціально незахищених категорій. Зазначається, що в поточному році на ці цілі було виділено на 32 відсотки більше коштів ніж торік.

До кінця канікул в Одесі відпочинуть і 70 дітей із зони АТО. Свою одноденну зарплату для цього перерахують працівники ОДА, сума становить близько 250 тис. грн. З 3 серпня діти проведуть два тижні на Фонтані. Для них буде організована розважальна програма та відвідання дельфінарію.

“Це малеча з Мар’їнки, Луганській області та інших населених пунктів. Вони просто хочуть маленький шматочок нормального дитинства, того, чого їх позбавила війна. Ми допомагаємо їм з величезним задоволенням”, – зазначив Максим Степанов.