На одному з пунктів пропуску в Одеській області співробітники СБУ взяли на хабарі головного державного інспектора регіональної митниці та старшого інспектора прикордонного наряду.

Як повідомили в прес-центрі СБУ, операція з викриття зловмисників проводилася спільно з прокуратурою та підрозділом внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби.

Правоохоронці встановили, що посадові особи налагодили схему вимагання грошей у водіїв транспортних засобів з іноземною реєстрацією по безперешкодному пропуску на митну територію України.

Вартість проїзду однієї машини становила від 150 до 1000 доларів США – залежно від її ринкової вартості. Оперативники задокументували отримання зловмисниками 150 доларів і 1500 гривень неправомірної вигоди. При цьому посадових осіб затримали на робочому місці під час отримання чергового хабара в розмірі 260 доларів США та 2600 гривень.

В рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії. Вирішується питання про оголошення підозри фігурантам.