На військовому причалі Практичної гавані Одеського порту відбувся великий водолазний день.
В рамках міжнародних навчань 125 дайверів з України, США, Великої Британії, Грузії, Латвії та Румунії обмінялися досвідом, продемонстрували обладнання, провели спільні тренування.
Моряки країн-учасниць вдосконалили навички пошуку затонулого об’єкта, розмінували вибухонебезпечні предмети, проводили практичні заняття з водолазної медицині, оглядали підводні частини кораблів на наявність пошкоджень, а також відпрацьовували підводне зварювання та різання металів.
Бійці прикордонного спецпідрозділу «ДОЗОР» разом з латвійськими колегами відпрацювали водолазні спуски в спорядженні з відкритою схемою дихання і з подачею повітря з поверхні. А також провели практичні заняття з виявлення і нейтралізації вибухонебезпечних предметів за допомогою приладу «Сонар». Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби України.
Як ми повідомляли, міжнародні навчання «Sea Breeze – 2019» проходять з 1 липня по 12 липня на тірріторіі Одеської, Миколаївської та Херсонської областей. Всього в спільних маневрах беруть участь представники ооруженних сил 19-ти країн, в морському компоненті задіяно 25 військових кораблів країн-учасниць. Навчання проходять на море, суші, повітрі та під водою.