В Одесі заарештували активіста “Самооборони Криму”

0
27
Приморський райсуд Одеси відправив на 2 місяці в СІЗО активіста “Самооборони Криму”. Його підозрюють в посяганні на територіальну цілісність України.
Про це повідомила прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган, передає кореспондент Української Служби Інформації
Проросійський активіст заарештований без права внесення застави. Справу веде севастопольська поліція, що тимчасово базується в Одесі.
За версією слідства, “активіст” на початку березня 2014 надав іноземній державі допомогу в проведенні підривної діяльності проти України.
З метою розпалювання сепаратистських настроїв серед населення АРК він проводив агітаційну діяльність, спрямовану на вихід зі складу України Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та приєднання зазначеної території до Російської Федерації, а також брав активну участь в захопленні адміністративних будівель органів влади і місцевого самоврядування, створював умови для проникнення на територію півострова Крим представників спеціальних підрозділів збройних сил РФ, – заявила Лариса Сарган.
Активіст “Самооборони Криму” після оголошення в розшук був затриманий 15 грудня в Дніпрі. Звідти його доставили в Одесу.