В Одесі з прибережної зони евакуюють неправильно припарковані авто

0
8
Тільки сьогодні евакуатори відвезли на штраф-майданчик вісім неправильно припаркованих автомобілів. Про це  розповіли в прес-службі патрульної поліції Одеси.
“Під час сьогоднішньої операції правоохоронці евакуювали вісім автомобілів з прибережної зони поблизу вулиці Віце-Адмірала Азарова”, – пояснила спікер патрульної поліції Алла Марченко, зазначивши, що поліція щодня проводить рейди і евакуює все неправильно припарковані авто, але зараз правоохоронці зосередили увагу на прибережних зонах міста.
“У літній сезон збільшується кількість бажаючих під’їхати ближче до моря, щоб спускатися сходами або довго не йти пішки. Багато хто навіть не замислюються про те, що неправильно припаркований автомобіль може стати перешкодою не тільки для пішоходів, а й для швидкої допомоги, яка не зможе проїхати “, – додала спікер.
Відзначимо, що автомобілі порушників евакуюють на штраф-майданчик. Забрати машину можна тільки після оплати штрафу в 510 гривень і послуг евакуатора, вартість яких в залежності від відстані починається від 1000 гривень, розповіли в патрульної поліції.