В Одесі впровадження електронної медицини обійдеться в 38 мільйонів гривень

0
105

Для установки обладнання та проведення ліній зв’язків системи eHealth в місті Одеса знадобиться 37 мільйонів 918 тисяч гривень
Про це йшла мова на засіданні постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я Одеської міськради.

Вже з березня медустанови міста починають впроваджувати цю систему, яка дозволить перевести в електронний вигляд всю медичну документацію по роботі з пацієнтами.

Як розповів представник міськдепартаменту охорони здоров’я Станіслав Ніколайчук, фактично система може починати роботу, так як в медустановах уже створені основні бази.
У медиків є 250 комп’ютерів і потрібно придбати ще 150 одиниць, а також додаткове обладнання. На це пропонується виділити 22 мільйони 915 тисяч гривень. Ще 1,9 млн. грн. виділять на налагодження локальних мереж, 8,5 млн. грн. – на придбання медичного обладнання та 3,4 млн грн – на сертифікат.
Після установки всього устаткування кожен сімейний лікар отримає своє робоче місце. Однак впровадження цієї системи займе певний час, так що поки мова йде про пілотний запуск в березні на базі однієї установи, а потім до неї поступово підключать всі амбулаторії.
Комісія запропонувала закінчити перший етап впровадження проекту «поліклініка без черг» і «електронна реєстратура» вже до літа.
Нагадаємо, договори з сімейними лікарями станом на початок листопада 2017 роки вже уклали 125 тисяч 358 одеситів.