В Одесі водій 168 маршрутки не пустив у салон жінку-інваліда

0
66
Про це на своїй сторінці у Фейсбук розповіла користувач Євгєнія Рубан. За її словами інцедент трапився на зупинці біля Нового Ринку близько 11.30. Водій маршрутки 168 демостративно зачинив двері перед літньою жінкою з хворими ногами.
“Сьогодні водій маршрутки 168 біля Нового ринка просто зачинив дверцята перед літньою жінкою-інвалідом. Її ноги було понівечено варікозом та артрітом, вона спиралася на два ціпки. Ото, що сиділо за кермом, просто зачинив двері не давши їй піднятися на сходи. На моє заувваження водій почав кричати, що ”понаєхавшие йому тут не будуть заувваження робити”. (Про мову питання не йде бо я спілкувалася з ним російською). Водій кричав, вживав мат і ледве заспокоївся, бо я можу постояти за себе. Також на мій бік став хлопець, що їхав поруч. Саме цікаве почалося потім. Продовж руху водій пив за кермом каву, розмовляв кілька разів по мобільному. Потім десь біля Сортувальної ”баріну” стало спекотно і маршрутка рухалася від Сортувальної до Молодої Гвардіі з відчининими передніми дверцятами. Доречі, номер телефону доя скарг затерто, ніде не позначено хто саме сидить за кермом зараз. А на скарги в мерію, за словами самого маршрутчика, ”він с@рати хтів”, – написала користувачка мережі у себе на сторінці.
Зазначимо , що це вже другий випадок страшенного хамства з боку водіїв маршруток на цьому тижні. Ці люди вважають себе особливими та вірять у бескарність. Зокрема, в коментарях до публікації користувачки було зазначено, що скарги, написані пасажирами, можна “відкупити”, чим і користуються горе-водії.