18 липня 2019 року Одеська міська голова Геннадій Труханов відвідав дитячу міську клінічну лікарню №3 в Суворовському районі, де після капітального ремонту відкрито модернізоване відділення дитячої інтенсивної терапії сучасного європейського рівня.
Відділення інтенсивної терапії розраховане на 6 ліжок для дітей віком від 29 днів до 18 років з усіх районів Одеси, в тому числі з Будинків дитини, дитячих притулків, шкіл-інтернатів.
При необхідності потужність відділення може бути збільшена до 10 місць. При ремонті враховані всі сучасні вимоги до організації відділень інтенсивної терапії
Тут встановлена ​​ізольована вентиляція для кожного реанімаційного залу і боксу, передбачені бактеріальні фільтри. В обробці стін використано спеціальне покриття високої якості, що відповідає світовим санітарно-епідеміологічним стандартам. В ході ремонту проведена заміна всіх інженерно-технічних комунікацій і змонтовано сучасну пожежна сигналізація з системою оповіщення.
Комфортабельні палати оснащені багатофункціональними реанімаційними ліжками для дітей молодшого та старшого віку. Ліжка укомплектовані протипролежневі Матраци. Кондиціонери оснащені спеціальними щитами для запобігання протягів.

Для відділення закуплено новітнє медичне обладнання вищого класу, яке відповідає світовим стандартам надання медичної допомоги у відділеннях інтенсивної терапії. Лікарня отримала апарати штучної вентиляції легенів «Hamilton C3» і «Hamilton C1» виробництва Швейцарії з функцією інтелектуальної вентиляції.

Для моніторингу життєво важливих показників у дітей придбана сучасна станція контролю і відображення показників роботи дихальної та серцево-судинної систем. Дані виводяться на монітор цілодобового поста спостереження, де медики можуть своєчасно помітити зміни в показниках дихання і кровообігу пацієнта для оперативного реагування на екстрені ситуації.

У числі нового обладнання – дефібрилятори для екстреної реанімації при порушеннях серцевого ритму і аналізатор газів крові для діагностики і корекції метаболічних порушень у дітей.
Відкриття модернізованого відділення інтенсивної терапії в дитячій лікарні №3 забезпечить надання висококваліфікованої допомоги дітям, які потребують підтримки життєво важливих функцій при дихальних порушеннях, важких неврологічних захворюваннях, серцево-судинної недостатності, рясних кровотечах і крововтратах і інших критичних станах, а також дозволить поліпшити рівень життя і виживання дітей з вродженими вадами розвитку.
Проект реалізований завдяки спільній роботі органів місцевого самоврядування, меценатів, представників депутатського корпусу і бізнесу.
На створення відділення та закупівлю необхідних медикаментів з міського бюджету і бюджету розвитку Одеси направлено понад 9 мільйонів гривень.