В Одесі відкрито щорічний фестиваль документального кіно

0
33
Щорічний фестиваль документального кіно Docudays UA стартував в нашому регіоні, у нас він ювілейний, п’ятий. Одеситам покажуть близько 10 фільмів українських, європейських та американських режисерів. Фестиваль буде подорожувати по всій області, в тому числі і по найбільш віддаленим районам.
Крім перегляду картин в програмі заплановані лекції та обговорення по медіаграмотності. «Одна з особливостей фестивалю – щороку він має свою якусь центральну тему.
Цього року центральна тема фестивалю – це проблема екології, зміна клімату. Фестиваль має назву “4 градуси”. Це пов’язано ще і з міським простором -знищенням зелених зон. До речі, в рамках фестивалю буде транслюватися документальний фільм. Це стамбульська історія про те, як місцеві жителі боролися за кінотеатр, і вона дуже співзвучна з усім відомими одеськими подіями щодо Зеленого театру», – повідомив координатор фестивалю Docudays UA Ігор Брінаш.
Фестиваль в нашому місті триватиме до 25 грудня. Всі фільми покажуть в бібліотеці імені М. Грушевського, причому безкоштовно.