Інцидент трапився у храмі Святої Марії Магдалини УПЦ Московського Патріархату, що в районі 9-ї станції Фонтану, і вважається “елітним”. Злодій виніс цінностей на загальну суму 143 тисячі гривень просто з кабінету настоятеля.

Як йдеться у визначенні Приморського районного суду Одеси, інцидент стався 19 серпня, коли віряни святкували Яблучний Спас.

Лише за 20 хвилин злодій потрапив у кабінет, розташований на другому поверсі храму, викравши звідти золотий ланцюг, хрест з розп’яттям, наручний годинник Patek Philippe, золотий браслет вартістю 80 тисяч, а також iPhone 6. Одеській Дайджест зазначае, що вартість вкрадених в пан-отця “дрібничок” дорівнює приблизно 95 мінімальним пенсіям пересічного українця. Статусність поцупленних злодюжкою “статусних” речей свідчить про те, що українці й досі дуже жваво відносять свої гроши до Московького Патріархату.

Зазначимо, що поліція того ж дня затримала підозрюваного в скоєнні злочину. Ним виявився раніше судимий житель Хмельницької області. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці.
Згідно з даними сайту Одеської єпархії, настоятелем храму Святої Марії Магдалини є протоієрей В’ячеслав Землянський.