В Одесі тендер на прибирання снігу виграла компанія соратника мера

0
29
Комунальне підприємство «Міські дороги» провело тендер для вибору компанії, яка займатиметься утриманням шляхів Одеси в зимовий час, а саме прибиранням снігу. Відповідне оголошення опубліковане в системі електронних закупівель https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-10-04-000153-b
Згідно з оголошенням аукціон відбувся, 24 жовтня. Термін виконання робіт – з 1 січня по 31 грудня 2018 року.
У конкурсі взяли участь дві компанії: ТОВ “Будівельна компанія Ескадор” і ТОВ “Евродор”.
Всього 2 компанії, як виявилося, здатні «навести лад» у місті і очистити його від снігу. Як прибирають сніг в Одесі городяни бачать, знають і пам’ятають. Очікуваною вартістю закупівлі були оголошені 3 мільйони 167 тисяч гривень. ТОВ «Евродор» спочатку пропонували зробити роботу за 3 мільйони 130 тисяч гривень, а конкуренти – 3 мільйони 133 тисячі 72 гривні. Потім «Будівельна компанія «Ескадор» знизила ціну до 3 мільйонів 125 тисячі гривень. Таким чином, пропозицію ТОВ «Будівельна компанія «Ескадор» було визнано найбільш економічно вигідним для КП «Міські дороги».
Згідно з Єдиним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, кінцевими бенефіціарами ТОВ «Будівельна компанія «Ескадор» є компанія «Лонгрідж трейдинг лімітед» громадян Великобританії Олександра Жукова, Євгенія Коновалова, Олександра Рацкевич і Юрія Шумахера. Ці ж люди є власниками компанії «Ростдорстрой», що регулярно виграє тендери від міської ради. Юрій Шумахер є депутатом Одеської міської ради від партії «Доверяй делам» Геннадія Труханова.