В Одесі шахраї виманили у клієнта VTB bank велику суму

0
15
Клієнт VTB bank з Одеси стверджує, що у фінустанові є працівники, які передають інформацію про клієнтів злочинцям. Спочатку чоловік не зміг забрати гроші з рахунку, а пізніше став жертвою шахраїв. Про це він пише в одній з одеських груп в Фейсбук.
“Мені сьогодні вранці один з контингенту в’язниці подзвонив на мій номер телефону і представився співробітником служби безпеки, який мені розповів казку про те, що моя картка може блокуватися в зв’язку з закриттям відділення, і мені потрібно терміново провести грошову операцію з карткою. Ця особина про мені знала таку інформацію, що мені довелося повірити в правдивість його слів”, – пише потерпілий.
Злочинець виманив у одесита суму в розмірі 6000 тисяч гривень. Крім того, протягом усього дня він дзвонив і ще вимагав грошей.
“Працівники поліції прекрасно знають, що відбувається таке ставлення до нас. Розвели плечима і сказали –  такі справи не дужерозкриваються. Співробітники банку взагалі прийняли позицію, що їх працівники бездоганно чисті і порядні”, – йдеться в повідомленні.