До працівників поліції надійшла інформація про те, що на території Одеси і області діє стійке етнічне угруповання, яке спеціалізується на квартирних крадіжках. У процесі документування злочинної діяльності зловмисників, спільно з співробітниками прокуратури після скоєння чергового злочину, вказаних осіб було затримано. Відзначимо, що за 3 дні до цього в Миколаєві за участю співробітників УКР ГУНП в Одеській області затримали ще одну групу осіб під час здійснення квартирної крадіжки.
Про це  повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції в Одеській області.
«Усі члени угруповань – вихідці одного з Кавказьких регіонів, деякі з яких отримали українське громадянство. За місцями їхнього проживання були проведені санкціоновані обшуки. В результаті поліцейські вилучили золоті прикраси, хутряні вироби, інші цінності, а також знаряддя, за допомогою якого здійснювалися квартирні крадіжки», – зазначив начальник ГУНП в Одеській області генерал поліції третього рангу Дмитро Головін.
На разі всіх затримані було доправлено в СІЗО, їм повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 3, частиною 4 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Проте, правоохоронці не зупинилися на затриманні членів злочинного угруповання і продовжили вживати заходів для встановлення викрадених речей і повернення їх власникам. Так, допитані члени обох угруповань вказали на одну і ту ж особу, яка відома в кримінальних колах на прізвисько «Циклоп».
При проведенні в його помешканні слідчих дій, підозрюваний чинив опір правоохоронцям і погрожував тісними зв’язками з чиновниками. Він закрився на одному з поверхів власної триповерхової квартири, що змусило правоохоронців відкрити двері за допомогою спеціалізованої техніки. В ході обшуку в його будинку виявили та вилучили велику кількість золотих виробів, мобільних телефонів, відеореєстраторів, колекційних монет в кількості більше 400 одиниць, жіночих шуб, будівельних інструментів і інших речей, здобутих незаконним шляхом.
«Досудове розслідування триває. Ми не допустимо вирування злочинності в Одеському регіоні і надалі будемо захищати майно громадян », – зазначив глава регіонального поліцейського главку Дмитро Головін.