В Одесі планують відкрити італійський культурний центр

0
21

Мер Одеси Геннадій Труханов обговорив з Надзвичайним і Повноважним Послом Італійської Республіки в Україні паном Давиде Ла Чечиліа можливості відкриття в місті італійського культурного центру.

10 червня 2017 року Одесу відвідала італійська делегація. Мер Одеси Геннадій Труханов на зустрічі з Послом Італії підкреслив, що Україна з Італією пов’язують не тільки дипломатичні, а й дружні відносини. І Одеса – яскравий тому приклад.

«Біля джерел створення Одеси стояли, в тому числі і італійці. Цей дух зберігається в нашому місті й до сьогодня. Багато в чому це відбувається завдяки нашій плідній співпраці в різних сферах: культурній, туристичній, економічній», – підкреслив Геннадій Труханов.

Після зустрічі мер Одеси запросив пана Давида Ла Чечилії на екскурсію по Приморському бульвару, де Посол Італії високо оцінив проведену міською владою роботу з реставрації Потьомкінських сходів і створення Стамбульського парку.

Також сторони обговорили можливості створення італійського культурного центру в Одесі, який, безумовно, стане гідним продовженням співпраці в культурній сфері.