ОДЕСА, 09 ЛИПНЯ 2019 року, КОНТЕКСТ-ПРИЧОРНОМОР’Я – В Одесі будуть безкоштовно навчати англійській мові учасників бойових дій, які пройшли АТО / ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих воїнів.
Про це ІА «Контекст-Причорномор’я» повідомили в інформаційній редакції інформагентства Міноборони «АрміяInform» (м.Одеса).
Для учасників Операції Об’єднаних Сил (раніше називалася АТО), членів їх сімей та сімей загиблих захисників України з’явилася можливість безкоштовно навчається англійської мови з досвідченим викладачем.
«Знання англійської зараз не є перевагою, а стало обов’язковим елементом для гарного працевлаштування і кар’єрного зростання. Однак, є ті, хто не має можливості оплатити дорогі курси і, таким чином, втрачає можливість повноцінно конкурувати на ринку праці за незнання мови. Тому у нас виникла ідея проводити безкоштовні курси вивчення англійської не тільки для самих учасників АТО / ООС, але і для їх сімей », – зазначила організатор проекту Анна Ільющенкова.
Програма розрахована на будь-які вікові категорії і на різний рівень володіння мовою. Заняття проводяться в двох групах: 1 група (початковий рівень) – по середах (+ додатковий день за бажанням слухачів), 2 група (середній рівень) – по понеділках і п’ятницях.
Участь в проекті є абсолютно безкоштовним і відкритим для всіх бажаючих.